Hospoda POD KAŠTANEM Mezilesi parkety.jpg
Restaurace s teplou kuchyní, salónkem, velkým sálem a venkovním posezením se nachází v centru obce Mezilesí u Nového Města nad Metují v okrese Náchod.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Úvod o Hospodě pod Kaštanem v Mezilesí u Nového Města nad Metují

Historie a současnost Hospody pod Kaštanem v Mezilesí
Historická budova hospody z roku 1909 s prostorným, sálem pamatuje mnohá posvícení, taneční zábavy ve velkém sále, dětské maškarní bály, svatební hostiny a jiné narozeninové, nebo jubilejní večírky.
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
Celá budova prošla celkovou rekonstrukcí, a již jako moderní pohostinství se sálem a teplou kuchyní může nabídnout příjemné prostředí pro různé taneční i slavnostní akce.

Na prostor restaurace s výčepem navazuje salónek s 25 místy. Pro větší události lze využít velký sál s kapacitou až 200 míst a s pódiem pro hudbu.
Provoz restaurace
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Zavřeno
od 11h -  do 14h a od 17h - dokud hosté vydrží
od 11h -  do 14h a od 17h - dokud hosté vydrží
od 11h -  do 14h a od 17h - dokud hosté vydrží
od 11h -  do 14h a od 17h - dokud hosté vydrží
od 11h -  celý den, dokud hosté vydrží
od 11h -  celý den, dokud hosté vydrží

 
Nabízíme obědy, večeře, vaříme převážně českou kuchyni. O víkendech je vždy v nabídce i nějaký koláč, nebo buchta ke kafíčku.
Je zde pěkná příroda a po okolí pár míst, která lákají hlavně děti. Na místě zvaném Bydlo, se nachází obora s větším počtem zvěře, což využívají lidé z okolí k procházkám. Krmení zvířátek je povoleno. Při cykloturistice si v naší hospůdce můžete odpočinout a samozřejmě se občerstvit. Navštivte naší hospůdku a myslím, že se budete vracet.
.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

Hospoda pod Kaštanem v Mezilesí - pohled na vchod do restaurace (jednokřídlé dveře), vchod do velkého sálu (dvoukřídlé dveře), venkovní posezení pod vzrostlým kaštanem.
Adresa:

Hospoda pod Kaštanem
Mezilesí 9

549 23 Mezilesí

okres Náchod, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Zdeňka Hrubá
 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one