Hospoda POD KAŠTANEM Mezilesi parkety.jpg
Restaurace s teplou kuchyní, salónkem, velkým sálem a venkovním posezením se nachází v centru obce Mezilesí u Nového Města nad Metují v okrese Náchod.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

zvětšit
zvětšit
Pro menší oslavy, hostiny a večírky si můžete rezervovat prostory restaurace i se salonkem. V případě výpravnější svatební hostiny lze pronajmout velký sál, ve kterém lze rozložit stoly dle Vašeho přání, a zbyde dostatek prostoru na klasické i moderní tance.
Na Vaší svatební hostinu, nebo oslavu, či večírek Vám připravíme slavnostní oběd i večeři dle domluvy.
Hudbu na svatbu a večírky si snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY, nebo osvědčené DJe na svatbu, či večírky najdete viz. zde.
.
..
.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

Hospoda pod Kaštanem v Mezilesí - pohled na vchod do restaurace (jednokřídlé dveře), vchod do velkého sálu (dvoukřídlé dveře), venkovní posezení pod vzrostlým kaštanem.
Adresa:

Hospoda pod Kaštanem
Mezilesí 9

549 23 Mezilesí

okres Náchod, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Zdeňka Hrubá
 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one