Hospoda POD KAŠTANEM Mezilesi parkety.jpg
Restaurace s teplou kuchyní, salónkem, velkým sálem a venkovním posezením se nachází v centru obce Mezilesí u Nového Města nad Metují v okrese Náchod.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Hospody pod Kaštanem v Mezilesí
Historická budova hospody z roku 1909 s prostorným, sálem pamatuje mnohá posvícení, taneční zábavy ve velkém sále, dětské maškarní bály, svatební hostiny a jiné narozeninové, nebo jubilejní večírky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1991"
V sobotu 1.2.2014 Vás srdečně zveme na ples Vousatých. Tento ples má dlouholetou tradici, při které se dříve pánům, kteří neměli vous, vždy nějaký namaloval nebo přilepil. To byla podmínka,aby muži měli vousy a dámy musely mít mašli ve vlasech nebo na šatech.
Další víkend to je 9.2.2014 pořádáme dětský karneval. Je u něho bohatá tombola a spousta her a zábavy pro děti, ale i pro dospělé, kteří si rádi hrají. Na obě akce Vás srdečně zveme.
zvětšit

zvětšit

Hospoda pod Kaštanem v Mezilesí - pohled na vchod do restaurace (jednokřídlé dveře), vchod do velkého sálu (dvoukřídlé dveře), venkovní posezení pod vzrostlým kaštanem.
Adresa:

Hospoda pod Kaštanem
Mezilesí 9

549 23 Mezilesí

okres Náchod, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Zdeňka Hrubá
 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one